Largo Lake Resort, Borsk
Largo Lake Resort, Borsk
Przyjazd
Wyjazd

REGULAMIN

1. Domki wynajmowane są na doby hotelowe. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 17.00 i kończy o godz. 10.00 dnia następnego.

2. Terminy rezerwacji ustalane są z góry. Każda późniejsza zmiana terminu przyjazdu do lub wyjazdu z Ośrodka nie upoważnia do zmniejszenia kosztów pobytu lub jakichkolwiek zwrotów środków.

3. Przed przyjazdem należy wpłacić 30 % zadatku od wartości noclegu w ciągu 7 dni od dnia dokonania wstępnej rezerwacji. W przypadku, gdy nie zostanie odnotowana wpłata w w/w terminie, rezerwacja zostaje anulowana. Uwaga! Zadatek nie podlega zwrotowi!

4. Pozostanie na terenie Ośrodka po godz. 10:00 ostatniego dnia pobytu, generuje konieczność dodatkowej opłaty za kolejną dobę i tym samym nie gwarantuje możliwości przedłużenia pobytu.

5. Goście Ośrodka nie mają prawa do wynajmowania zarezerwowanych przez siebie domków osobom trzecim, bez wcześniejszego ustalenia tego faktu z personelem Ośrodka.

6. W momencie przyjazdu do Ośrodka wymagane jest potwierdzenie tożsamości osoby rezerwującej w celu dokonania formalności wstępnych, w recepcji. Jeśli wpłata zadatku na poczet pobytu nie jest potwierdzona, wymagane jest okazanie dokumentu potwierdzającego wpłatę zadatku w ustalonej wcześniej kwocie.

7. Zarezerwowany pobyt w Ośrodku dostępny jest dla Gości, którzy wcześniej wnieśli zadatek, potwierdzili jego wpłatę oraz uregulowali resztę brakującej kwoty, w dniu przyjazdu podczas wstępnych formalności.

8. Dodatkowo opłaty: opłata klimatyczna przekazywana na konto UG Karsin oraz ewentualna opłata za pojazd pobierane są w dniu przyjazdu, podczas wstępnych formalności.

9. Po wykonaniu wstępnych formalności, w recepcji następuje przekazanie jednego kompletu kluczy do czystego, wysprzątanego domku gotowego do użytkowania.

10. Gość oddający domek zgłasza się do personelu Ośrodka. Personel w obecności Gościa sprawdza stan techniczny i wyposażenie pomieszczeń oddawanego domku, celem oceny użytkowania domku w prawidłowy sposób. Wówczas następuje oddanie kluczy.

11. Każdą niezgodność lub usterkę wynikłą z użytkowania domku należy zgłaszać bezzwłocznie personelowi Ośrodka. Uwagi wniesione po zakończeniu pobytu lub w dniu wyjazdu nie będą rozpatrzone.

12. Za wszelkie szkody materialne wynikające z niepoprawnej eksploatacji obiektów i przedmiotów na terenie Ośrodka lub za zgubione przedmioty należące do Ośrodka, Goście ponoszą pełną odpowiedzialność. 

13. Za ww. ewentualne szkody Goście rozliczani są na miejscu podczas pobytu, w kwocie pokrywającej koszty naprawy uszkodzeń lub w kwocie pokrywającej zakup zniszczonej, czy zgubionej rzeczy. Całość na podstawie karty inwentarzowej znajdującej się w każdym z domków. W przypadku braku informacji w karcie inwentarzowej, personel Ośrodka dokonuje indywidualnej oceny szkód.

14. Goście Ośrodka opuszczając domek, każdorazowo zobowiązani są zamykać drzwi i okna, gdyż Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione w wynajętych domkach osobiste przedmioty materialne, czy pieniądze.

15. Cisza nocna na terenie całego Ośrodka trwa w godzinach od 22:00, do 7:00 rano. Wyjątkami od reguły są odpowiednio wcześniej ogłoszone i zorganizowane przez Ośrodek imprezy zbiorowe odbywające się na miejscu.

16. Goście zachowujący się w sposób nieodpowiedni, wulgarny lub Goście zakłócający pobyt innym Gościom Ośrodka i Ci używający powierzone mienie Ośrodka w nieodpowiedni/ naganny sposób, po uprzednim upomnieniu mogą zostać usunięci z Ośrodka bez prawa do jakichkolwiek odszkodowań, czy zwrotów wcześniejszych opłat.

17. Goście Ośrodka powinni być wobec innych Gości kulturalni i przyjaźnie nastawieni. Zakłócanie spokoju innym Gościom Ośrodka, np. odtwarzanie głośnej muzyki, czy nieodpowiednie/ niekulturalne zachowanie wobec innych Gości, może spowodować zastosowanie punktu 16. regulaminu.

18. Odmawia się zakwaterowania osobom pod widocznym wpływem alkoholu, środków odurzających, jak również osobom agresywnym, czy wulgarnym.

19. Ośrodek dopuszcza możliwość odwiedzin Gości Ośrodka wyłącznie po wcześniejszym ustaleniu tego faktu z personelem Ośrodka i otrzymaniu wyraźnej zgody. Goście Ośrodka przyjmujący osoby trzecie jako swoich gości ponoszą za Nich pełną odpowiedzialność zgodnie z punktem 13. i 14 regulaminu.

zdjęcie

Oferty specjalne

RODZINNE GRZYBOBRANIE
od 120 /noc
od 120 /noc

Szczegóły oferty

RODZINNE GRZYBOBRANIE

WRZEŚNIOWY WYPOCZYNEK Z JEDNODNIOWYM SPŁYWEM KAJAKOWYM
od 160 /noc
od 160 /noc

Szczegóły oferty

WRZEŚNIOWY WYPOCZYNEK Z JEDNODNIOWYM SPŁYWEM KAJAKOWYM

POBYT MINIMUM 2 NOCE
od 160 /noc
od 160 /noc

Gwarancja najniższej ceny w przypadku rezerwacji online!

Szczegóły oferty

POBYT MINIMUM 2 NOCE

POBYT MINIMUM 4 NOCE
od 120 /noc
od 120 /noc

Gwarancja najniższej ceny w przypadku rezerwacji online!

Szczegóły oferty

POBYT MINIMUM 4 NOCE

POBYT -  7 NOCY, SEZON WYSOKI
od 240 /noc
od 240 /noc

Gwarancja najniższej ceny w przypadku rezerwacji online!

Szczegóły oferty

POBYT - 7 NOCY, SEZON WYSOKI

Pokaż wszystkie
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij